ładowanie

O nas

„Biuro Usług Rachunkowych Hanna Milewska” zostało założone w 1999r. Biuro powstało na bazie doświadczeń zawodowych zdobytych przez założycielkę firmy. Od początku działalności szczególną uwagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług oraz indywidualnych potrzeb klienta. Posiadamy pełne kwalifikacje udokumentowane certyfikatem wydanym przez Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych Nr 1322/2003. Działalność nasza objęta jest ochroną ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej.

ONAS-TIME

Świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi księgowe, kierując ofertę do spółek prawa handlowego i spółek cywilnych, a także osób fizycznych, zajmujących się prowadzeniem działalności gospodarczej. Do naszych zadań należy zajmowanie się pełną księgowością, księgami przychodów i rozchodów, tworzenie sprawozdań i zeznań oraz wiele innych działań.

Obsługujemy ponad 30 firm w tym spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki jawne, komandytowe, stowarzyszenia oraz działalności gospodarcze osób fizycznych. Poza tym współpracujemy z kontrahentami zagranicznymi (spółki z kapitałem zagranicznym).

Posiadamy również bogate doświadczenie w obsłudze księgowej hoteli, restauracji, szkół społecznych oraz klubów sportowych. Bardzo staramy się stawiać na jakość naszych usług.

Zatrudniamy stałą, wysoko wykwalifikowaną kadrę księgowych, która zapewnia profesjonalną i rzetelną obsługę.

Nie tylko księgujemy dostarczane dokumenty i wypełniamy deklaracje podatkowe, ale również sprawujemy kontrolę nad całą dokumentacją dotyczącą sfery finansowo-księgowej oraz płacowo-kadrowej.